1. Sayfa - Toplam 2 Sayfa var 1 2 SonuncuSonuncu
Gsterilen sonular: 1 ile 10 ve 12

Konu: Hayrabolu'da motokross ampiyonas (31Mays-1Haziran)

135 hp (horse power) sete_15 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    Apr 2008
    Ya
    38
    Teekkrler
    0
    Toplam 11 Teekkr 4 Mesajna
    Tecrbe Puan
    142

Standart Hayrabolu'da motokross ?ampiyonas? (31May?s-1Haziran)

Hayrabolu'da motokross ?ampiyonas?

Marmara Motokros ?ampiyonas?, T?rkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) ve Hayrabolu Belediyesi i?birli?iyle 31 May?s-1 Haziran g?nleri Tekirda?'?n Hayrabolu il?esinde yap?lacak.
    Hayrabolu Belediye Ba?kan? ?ener ?elikayar, AA muhabirine yapt??? a??klamada, Hayrabolu Belediyesine ait motokros parkurunda bu y?l 2 resmi motokros ?ampiyonas?na ev sahipli?i yap?laca??n? bildirdi.

Hayrabolu Motokros ?htisas Kul?b? ile ortak ?al??malara devem ettiklerini belirten ?elikayar, ?unlar? kaydetti:

''T?rkiyeli Motor tutkunlar?n?, motokros?ular? Marmara Motokros ?ampiyonas?nda il?emizde a??rlamaktan son derece mutluluk duyaca??z. Bu nedenle motokros pistimizdeki haz?rl?klar?m?z? tamamlad?k. T?m Trakyal?, Marmaral? motorseverleri Hayrabolu'ya davet ediyorum. ?ampiyona co?kulu ge?ecek.'' AA
    Konu Hasan Ayta tarafndan (19-12-2008 Saat 17:07 ) deitirilmitir.
    Alnt ile Cevapla Alnt ile Cevapla Share with Facebook (0)

BaBaCaN CanPikin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    Apr 2008
    Ya
    39
    Blog Girileri
    3
    Teekkrler
    98
    Toplam 218 Teekkr 118 Mesajna
    Tecrbe Puan
    780

Standart Cevap: Hayrabolu'da motokross ?ampiyonas? (31May?s-1Haziran)

her?ey ho? g?zelde ya zaman yada (havma?-para)
    her?eye kadir

115 hp (horse power) TDM1056 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    May 2008
    Ya
    51
    Teekkrler
    62
    Toplam 44 Teekkr 16 Mesajna
    Tecrbe Puan
    121

Sevgili Ayta? pazar g?n? HAYRABOLU ya geldik ancak hayalk?r?kl???na u?rad???m? belitmeliyim siz renginizi ve heyecan?n?z? kaybetmi?siniz..HAYRABOLU i?in de bir bildiri yok, organizasyonun oldu?u yeri tarif-g?steren tabelalar yok, yar??lar?n oldu?u yerde kar??lama yok, giri? ?creti istemeniz ancak kar??l???nda bir?ey vermemeniz tuhaf, yar??ma sunumunuz acaip (sunan ki?inin biraz yar?? k?lt?r? olmal?yd?), klasman d??? g?sterilere federasyona ay?p olur diye izin verilmedi (san?yorum klasman d??? motorsiklet g?sterileri motorsiklet federasyonuna ay?p oluyor) vs.vs...Ben 18 y?l ?nce de gelmi?tim Amat?r olarak federasyona ba?l? olmadan ?nce yap?lan yar??lar da daha da bir g?zellik ve heyecan vard?. O zaman herkesin i?tirak etmesini ve seyredilmesini istiyordunuz benim gibi HAYRABOLU ya gelen bir?ok motorsikletli seyirci seyretmeden geri d?nd? sizin misafirperverli?inize ne oldu?.. Biz yine eski HAYRABOLU lu arkada?larla bulu?up (ki onlar da seyretmekten vazge?mi?ler) hasret giderdik.. Ad?n?za ?z?ld?m.. esenkal?n...

カワサキ(ボス) Hasan Ayta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    Apr 2008
    Blog Girileri
    16
    Teekkrler
    1,488
    Toplam 1,421 Teekkr 647 Mesajna
    Tecrbe Puan
    10000

Alnt TDM1056 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Sevgili Ayta? pazar g?n? HAYRABOLU ya geldik ancak hayalk?r?kl???na u?rad???m? belitmeliyim siz renginizi ve heyecan?n?z? kaybetmi?siniz..HAYRABOLU i?in de bir bildiri yok, organizasyonun oldu?u yeri tarif-g?steren tabelalar yok, yar??lar?n oldu?u yerde kar??lama yok, giri? ?creti istemeniz ancak kar??l???nda bir?ey vermemeniz tuhaf, yar??ma sunumunuz acaip (sunan ki?inin biraz yar?? k?lt?r? olmal?yd?), klasman d??? g?sterilere federasyona ay?p olur diye izin verilmedi (san?yorum klasman d??? motorsiklet g?sterileri motorsiklet federasyonuna ay?p oluyor) vs.vs...Ben 18 y?l ?nce de gelmi?tim Amat?r olarak federasyona ba?l? olmadan ?nce yap?lan yar??lar da daha da bir g?zellik ve heyecan vard?. O zaman herkesin i?tirak etmesini ve seyredilmesini istiyordunuz benim gibi HAYRABOLU ya gelen bir?ok motorsikletli seyirci seyretmeden geri d?nd? sizin misafirperverli?inize ne oldu?.. Biz yine eski HAYRABOLU lu arkada?larla bulu?up (ki onlar da seyretmekten vazge?mi?ler) hasret giderdik.. Ad?n?za ?z?ld?m.. esenkal?n...
    Ayta? cevap ver bakal?m ger?i sen ?orlu das?n ama ba?l??? sen a?t???n i?in cevap hakk? sana d??er bence bu topi?e Tekirda? l? arkada?larda bir g?z ats?n .. Esas onlar vermeli cevaplar?n? . Ger?i organizasyon komitesinde olan felan varm? bilmiyorum ama neyse .
    Federasyonun bug?ne kadar yapt??? hangi organizasyon iyi olduki hatta laf? dahada b?y?t?yorum hangi motor sporlar? federasyonunun organizasyonu iyi.. ???? g?r???r?z.
    Siz, birbirinize en fedakr, neseb kardeten daha ziyade kardesiniz.
    Karde ise, kardeinin kusurunu rter, unutur ve affeder.
    Herey sevmek ile balad ve...sonu ... Suzuki Gsx1300r Hayabusa diyordum ZZR 1400 (zx14) oldu

174 hp (horse power) Ayta Dndar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    Apr 2008
    Teekkrler
    5
    Toplam 532 Teekkr 252 Mesajna
    Tecrbe Puan
    10000

Sevgili Ayta? pazar g?n? HAYRABOLU ya geldik ancak hayalk?r?kl???na u?rad???m? belitmeliyim siz renginizi ve heyecan?n?z? kaybetmi?siniz..

O zaman herkesin i?tirak etmesini ve seyredilmesini istiyordunuz benim gibi HAYRABOLU ya gelen bir?ok motorsikletli seyirci seyretmeden geri d?nd? sizin misafirperverli?inize ne oldu?..

Ad?n?za ?z?ld?m.. esenkal?n...
    Benim anlayamad???m bizim SETE Ayta? komitedemiydi yoksa Hayrabolulu mu?Konunun ada??m Ayta?la ilgisi ne ki?
    Ayta Dndar
    0 532 450 22 22
    Motorsuz Motorcu

Reisss (Kawa500) Uur Digan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    Apr 2008
    Ya
    46
    Teekkrler
    1,434
    Toplam 1,328 Teekkr 603 Mesajna
    Tecrbe Puan
    10000

Alnt Ayta?D?ndar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Benim anlayamad???m bizim SETE Ayta? komitedemiydi yoksa Hayrabolulu mu?Konunun ada??m Ayta?la ilgisi ne ki?

Ayta? ?m senin ada??n Ayta? ?n esas memleketi hayrobolu ama biliyorsun ?orlu da oturuyor....

Anlad???m kadar?yla hayraboludaki organizasyon pek g?zel olmam??....TDM1056 arkada??m?z da Ayta?? orada zannedip ona sormu? ama....onunda bizden fazla bir bilgisi oldu?unu sanm?yorum....
    UUR DGAN
    0 534 588 64 44
    Motor olsun amurdan olsun
    ugurdigan@turkiyemotosiklet.org

115 hp (horse power) TDM1056 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    May 2008
    Ya
    51
    Teekkrler
    62
    Toplam 44 Teekkr 16 Mesajna
    Tecrbe Puan
    121

Merhaba..hayrabolu Konusunun Sevgili Ayta? La Ilgisi Yok.. Ayr?ca Ayta? ?n Orada Veya Organizasyonda Olup Olmamas? Da ?nemli De?il.. Siz De Yaz?n?zda Cevab? Ayta?ta Istemi?siniz.. Ayr?ca Hayrabolu Da Ki Yar?? Konusunda Sizin Ne Bildi?inizi De Bilmiyorum.. Ancak Hayrabolu Da Ki Yar?? Sevgili Ayta? Taraf?ndan Lanse Edilince Do?al Olarak Oradan Al?nt? Yap?p G?rd?klerimi Ve Ya?ananlar? Anlatma Ihtiyac? Hissettim.. Yazma Amac?m Daha Ziyade Ayta? Yazd??? Yaz? ?zerinden Hayrabolu Da Ki Eksikliklerdir Ve Ayta? A Hesap Sorma Gibi Bir Vasf?m Yok.. Zira ?nceki Yaz?mda Belirtti?im Gibi 18 Y?l ?nce Ve Devam?nda Hayrabolu Ya Aral?klarla Gittim.. Hayrabolu Da Arkada?lar?m?z Var Ve Bizleri Misafir Etmekten Ka??nmazlar Dolay?s?yla Hayrabolu Lu Arkada?larla Bug?ne Kadar S?ren Dostlu?umuz Devam Edecektir.. B?yle Bir Dostlu?a Sahip Oldu?umuz Ve Iyi Anla?t???m?z Ki?ilerin ?ehrinde Kar??lama Eksikli?ini Ve Hisseti?im Kadar? Ile Espirisini-rengini Kaybetmi? Bir Yar??ma Acaipli?ini Belirttim.. Uzun Zamandan Bu Yana Her Y?l Yap?lan Yar??man?n Daha Da Geli?mi? Olmas? Gerekir.. Zira Edirne De Her Y?l K?rkp?nar G?re?leri D?zenlenir (43 Ya??nday?m) Her Yeni Y?lda ?st?ne Bir?eyler Konulmaz Ise D?zenlenen Etkinlik Espirisini Kaybeder.. Organizasyona Sahip Olmak Kolay De?ildir Akabinde Sahip Olunan Organizasyonu Devam Ettirmek Iki Kat Daha Zordur.. Umar?m Anla??lm??t?r..

174 hp (horse power) Ayta Dndar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    Apr 2008
    Teekkrler
    5
    Toplam 532 Teekkr 252 Mesajna
    Tecrbe Puan
    10000

Anla??lm??t?r.Te?ekk?rler a??klama i?in...
    Ayta Dndar
    0 532 450 22 22
    Motorsuz Motorcu

カワサキ(ボス) Hasan Ayta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    Apr 2008
    Blog Girileri
    16
    Teekkrler
    1,488
    Toplam 1,421 Teekkr 647 Mesajna
    Tecrbe Puan
    10000

Merhaba..hayrabolu Konusunun Sevgili Ayta? La Ilgisi Yok.. Ayr?ca Ayta? ?n Orada Veya Organizasyonda Olup Olmamas? Da ?nemli De?il.. Siz De Yaz?n?zda Cevab? Ayta?ta Istemi?siniz.. Ayr?ca Hayrabolu Da Ki Yar?? Konusunda Sizin Ne Bildi?inizi De Bilmiyorum.. Ancak Hayrabolu Da Ki Yar?? Sevgili Ayta? Taraf?ndan Lanse Edilince Do?al Olarak Oradan Al?nt? Yap?p G?rd?klerimi Ve Ya?ananlar? Anlatma Ihtiyac? Hissettim.. Yazma Amac?m Daha Ziyade Ayta? Yazd??? Yaz? ?zerinden Hayrabolu Da Ki Eksikliklerdir Ve Ayta? A Hesap Sorma Gibi Bir Vasf?m Yok.. Zira ?nceki Yaz?mda Belirtti?im Gibi 18 Y?l ?nce Ve Devam?nda Hayrabolu Ya Aral?klarla Gittim.. Hayrabolu Da Arkada?lar?m?z Var Ve Bizleri Misafir Etmekten Ka??nmazlar Dolay?s?yla Hayrabolu Lu Arkada?larla Bug?ne Kadar S?ren Dostlu?umuz Devam Edecektir.. B?yle Bir Dostlu?a Sahip Oldu?umuz Ve Iyi Anla?t???m?z Ki?ilerin ?ehrinde Kar??lama Eksikli?ini Ve Hisseti?im Kadar? Ile Espirisini-rengini Kaybetmi? Bir Yar??ma Acaipli?ini Belirttim.. Uzun Zamandan Bu Yana Her Y?l Yap?lan Yar??man?n Daha Da Geli?mi? Olmas? Gerekir.. Zira Edirne De Her Y?l K?rkp?nar G?re?leri D?zenlenir (43 Ya??nday?m) Her Yeni Y?lda ?st?ne Bir?eyler Konulmaz Ise D?zenlenen Etkinlik Espirisini Kaybeder.. Organizasyona Sahip Olmak Kolay De?ildir Akabinde Sahip Olunan Organizasyonu Devam Ettirmek Iki Kat Daha Zordur.. Umar?m Anla??lm??t?r..
    anla??lm??t? zaten Ayta? a ben demi?tim hadi ver cevab? bakal?m diye hem g?r???n? almak hemde bilgisi varsa onu almak i?in herhangi yanl?? anla??lan bir durum yoktur yani
    G?r???r?z.
    Siz, birbirinize en fedakr, neseb kardeten daha ziyade kardesiniz.
    Karde ise, kardeinin kusurunu rter, unutur ve affeder.
    Herey sevmek ile balad ve...sonu ... Suzuki Gsx1300r Hayabusa diyordum ZZR 1400 (zx14) oldu

135 hp (horse power) sete_15 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    Apr 2008
    Ya
    38
    Teekkrler
    0
    Toplam 11 Teekkr 4 Mesajna
    Tecrbe Puan
    142

Hakan abi merhaba,konunun benle bir ilgisinin olmad??? zaten anla??lm?? bununla ilgili bir a??klama yapmama da gerek kalmam??.Ben sadece Hayrabolu do?umlu oldu?um ve motosikletle alakal? bir konu oldu?u i?in eklemi?tim topi?i hatta benden ?nce Hasan abim(Boss) a?m??t? konuyu bende ayn? konuyu a?t???m i?in kendi a?t??? topi?i kald?rm??t?.Zaten bu yar??ta 1 hafta i?inde planlanm?? ve spontane geli?en bir durum.

Ama ne olursa olsun organizasyondaki eksikliklere gelince bu tamamen Belediye Ba?kanl???n?n sorumlulu?unda yap?lan bir?ey ve ayn? ?ekilde benimde Hayrabolumu bu ?ekilde lanse ettirdikleri i?in onlara kinim b?y?k.
    Belediye ba?kan?n?n gazeteye verdi?i yaz?ya bakl?d???nda t?m motosiklet severleri davet etmi? ama misafirperverlik yok madem kar??lamayacaks?n madem bir tabela veya yolu g?steren bir kroki bile koymayacaks?n ne diye davet ediyorsun.?unu da s?ylemeden ge?emeyece?im bundan 6-7 ay ?nce Hyundai firmas?n?n CEO su Hayrabolu'ya yer bakmaya geldi?inde bile bir helikopter pistinin olmay??? ve bu pistin Hyundai i?in yeni yap?lmas? bile trajikomik bir durum.Bu y?zden bir Hayrabolu'lu olarak t?m madur olan motosiklet sevdal?lar?ndan kendi ad?ma ?ok ?z?r diliyorum.

Ancak A?ustos ay?nda bu organizasyon tekrar yap?lacak umar?m bu yap?lan kulaklar?na k?pe olurda daha g?zel bir organizasyon yaparlar.Tabi ki ayn? ?ikayetler Sn. belediye ba?kan?m?za ula?t? ise.

Sayg?lar?mla..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

u an 1 kullanc var. (0 ye ve 1 konuk)